ZBOG REZOLUCIJE O SREBRENICI: Sazvana hitna sednica Vlade Srbije!
1
8
Sednica će biti održana večeras u 22:30. Podsetimo, premijer Aleksandar Vučić izjavio je juče da Srbija neće dozvoliti nikome da je gazi i poručio svima koji to pokušavaju da im to neće biti dozvoljeno
Premijer Aleksandar Vučić sazvao je hitnu sednica Vlade Srbije za večeras u 22:30 povodom današnje sednice Saveta bezbednosti UN o rezoluciji o Srebrenici.
Preporučujemo
Vučić: Za mene je samo jedna zemlja svetinja, u Kini smo čudesno dočekani, stiže paket za najugroženije
Vučić: Za desetak dana počinje da radi portal za žalbe građana na ljude iz vlasti "Ko si bre ti"
Podsetimo, zasedanje Saveta bezbednosti UN odloženo je za večeras u 21:00, zbog neslaganja zemalja članica o britanskom predlogu rezolucije o Srebrenici
Sednica će biti održana u sedištu vlade.
Podsetimo, premijer Vučić izjavio je juče da Srbija neće dozvoliti nikome da je gazi i poručio svima koji to pokušavaju da im to neće biti dozvoljeno.
(Telegraf.rs)