"Dobro došao u svoju drugu otadžbinu": Šeik Vučića dočekao ovim rečima, na stolu 9 sporazuma
543
10
Aleksandru Vučiću je tokom popodneva priređen doček na aerodromu u Abu Dabiju
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigao je juče u zvaničnu, dvodnevnu posetu Ujedinjenim Arapskim Emiratima, na poziv šefa te države šeika Muhameda bin Zajeda.
Aleksandru Vučiću je tokom popodneva priređen doček na aerodromu u Abu Dabiju, posle čega je usledila svečana večera koju je u njegovu čast priredio šeik Muhamed bin Zajed.
Preporučujemo
OVO JE NAJVEĆA DRŽAVNA TAJNA: Evo kako su SRBI napali NATO baze i UNIŠTILI IH tokom bombardovanja! (FOTO) (VIDEO)
SRBI, BEŽIMO PREKO ALBANIJE! Evo kako je počelo najveće stradanje SRPSKE VOJSKE koje pamti ceo SVET (VIDEO)
Šeik Muhamed bin Zajed Vučića je dočekao rečima:
- Dobro došao u svoju drugu otadžbinu!
U fokusu razgovora su energetika, vojna i ekonomska saradnja. Potpisano je devet sporazuma, a kao krovni - sporazum o strateškom partnerstvu dve zemlje.
(Telergaf.rs)