POGLEDAJTE: Vučić pomera obezbeđenje da bi se pozdravio sa Srbima na Kosovu! (VIDEO)

Zanimljiva situacija desila se tokom posete Vučića Kosovu, kada je pomerio jednog od članova obezbeđenja, rekavši: "Pomerite se, hoću da se pozdravim sa narodom"

Prvi potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić boravio je danas u poseti Kosovu i Metohiji.

Zanimljiva situacija desila se tokom posete Vučića Kosovu, kada je pomerio jednog od članova obezbeđenja, rekavši: "Pomerite se, hoću da se pozdravim sa narodom".

Ovaj postupak prvog potpredsednika Vlade propraćen je ovacijama naroda. Vučić je pozvao Srbe sa Kosova i Metohije da budu odgovorni prema svojoj deci i svojoj budućnosti i da poštuju državu Srbiju i izađu na izbore.

- Ne može država biti dobra samo kad isplaćuje plate i penzije, a loša ako zamoli da izađu na izbore kako bi dobili i međunarodnu verifikaciju, odnosno potvrdu za postojanje zajednice srpskih opština - poručio je Vučić.

(Telegraf.rs)