Preminule još tri osobe u poslednja 24 sata u Srbiji, ukupno 74
Ovo je najnoviji presek stanja
Od posledica korona virusa u Srbiji u poslednja 24 sata preminule su još tri osobe, dok je kod još 275 urađen pozitivan test, od ukupno 2.159 koliko je testirano, saopšteno je na redovnoj konferenciji za štampu.
Preporučujemo
Kamera kod Prijepolja snimila zver kako juri koku, pa je nosi u ustima: Divlje životinje nam dolaze u dvorište
Ledena oluja ponovo preti Srbiji, evo kada i gde će se kiša lediti pri tlu: OPASNOST od poledice!
Reč je o jednom muškarcu i dve žene, čija je prosečna starost 68,6 godina, saopštio je ministar zdravlja Zlatibor Lončar.
U Srbiji je ukupno do sada od COVID-19 virusa preminula 74 osoba.
Trenutno se 145 osoba nalazi na respiratorima, a hospitalizovano je 2.436 osoba.
Srbija se trenutno nalazi u šestoj nedelji od pojave epidemije na našoj teritoriji. To je nedelja u kojoj je opasnost od prenošenja virusa najveća, rekao je ministar Lončar.
Na ovoj stranici možete pratiti podatke o obolelima od korona virusa iz svih zemalja sveta: https://www.telegraf.rs/covid-19
(Telegraf.rs)