Nevreme sa gradom napravilo štetu u Krupnju
22
0
Olujni vetar i grad pričinili su velike štete na voću, kukuruzu, povrću, ali i na putevim, objektima i automobilima
Foto: Shutterstock
Snažno nevreme praćeno grado pogodilo je danas delove Opštine Krupanj i pričinilo veliku štetu na voću, kukuruzu, povrću, ali i na putevima, objektima i automobilima.
Opštinski Štab za vanredne situacije je zasedao i doneo odluku da se formira komisija koja će izaći na teren i proceniti nastalu štetu, prenosi RTS.
Preporučujemo
Nećete verovati šta je Vladica pronašao umesto zmija: Kad je video rupe u zidu i osetio smrad, ostao je u ŠOKU
Svadba Hrvatice i Srbina hit na mrežama! Srpska i hrvatska zastava vijore u vazduhu: "Fali samo kum Bosanac"
Od ponedeljka će biti otvorena kancelarija u kojoj će građani moći da prijave štetu, a JP "Put" će početi sanaciju oštećenih puteva.
(Telegraf.rs)