Devojčice (14) nema već treći dan: Nestala je u četvrtak u Novom Sadu, porodica moli za pomoć
26
9
Ona je učenica osmog razreda
Foto: Facebook/alfred.kelemen
Za devojčicom D. D. (14) traga se od četvrtka, kada je nestala u Novom Sadu. Ona je učenica, a njen nastavnik po društvenim mrežama deli apel za pomoć.
Ukoliko imate bilo kakvu informaciju od Dejani, pozovite policiju ili njenu majku.
Preporučujemo
REČNA NEMAN SA UŠĆA TAMIŠA! Iskusni Miki izvukao čudovište veće od njega samog: "Vukao me je 30 metara!"
Grmljavinske oluje PRETE ovim delovima Srbije: Očekuju se jaki gromovi i obilni pljuskovi, moguć i GRAD
Inače, Marija je trenutno u bolnici i očekuje vesti o svojoj ćerki.
(Telegraf.rs)