Drama u Novom Sadu: Udario bicikliste, pa pobegao sa lice mesta povređeni prevezeni u KC Vojvodine
2
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Momci su u svesnom stanju prevezeni u Klinički centar Vojvodine
Foto: Mateja Beljan
Večeras je u Novom Sadu došlo do manje saobraćajne nezgode, kada je vozač automobila naleteo na bicikliste. nakon što ih je oborio, pobegao je sa lica mesta.
Preporučujemo
REČNA NEMAN SA UŠĆA TAMIŠA! Iskusni Miki izvukao čudovište veće od njega samog: "Vukao me je 30 metara!"
Grmljavinske oluje PRETE ovim delovima Srbije: Očekuju se jaki gromovi i obilni pljuskovi, moguć i GRAD
- Za sada nepoznati vozač kombija, naleteo je večeras na dvojicu biciklista u novosadskom naselju Adice. Vozač je nakon toga pobegao sa lica mesta u nepoznatom pravcu. Momci su u svesnom stanju prevezeni u Klinički centar Vojvodine, gde su dali izjave policiji - piše na IG stranici 192.rs
(Telegraf.rs)