Putnička vozila čekaju na izlazu na dva prelaza, teretnajci i do 8 sati
0
0
T. I.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Prema poslednjim informacijama dobijenim od JP " Putevi Srbije", na naplatnim stanicama u zemlji nema zadržavanja vozila
Foto: Tanjug/AP/Darko Vojinović
Prema informacijama Uprave granične policije od 17.15 časova na izlazu iz Srbije putnička vozila čekaju na prelazu Horgoš 2, sat vremena i na Gradini, pola sata.
Teretna vozila čekaju do osam sati, koliko je zadržavanje na Batrovcima, saopštio je večeras Auto-moto savez Srbije (AMSS).
Preporučujemo
Stiže sneg! Očekuje se strmoglavi pad temperature za čak 20 stepeni, EVO i kada
Izgoreo najpoznatiji restoran na Paliću, buknuo kao šibica, slike su tužne i jezive! Stiglo oko 20 vatrogasaca
Na izlasku iz zemlje teretnjaci na Gradini i Šidu čekaju po dva sata, na Horgošu sat i po, a na Kelebiji sat vremena.
Prema poslednjim informacijama dobijenim od JP " Putevi Srbije", na naplatnim stanicama u zemlji nema zadržavanja vozila.
(Telegraf.rs/Tanjug)