Za Užičane nema zime: Evo kako uživaju dok je nad gradom jako nevreme!
0
0
A. G.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Mnogi iz tog razloga teže da u sunčanim trenucima ugrabe period da se okupaju u obližnjim rečima i jezerima, međutim, Čačani su "prešli igricu" i rešili da ovom varljivom vremenu ne dozvole da pobedi.
Ovih dana vreme u Srbiji je nestabilno i donosi pljuskove sa grmljavinom i nevremenom. Uprkos tome, temperature su letnje, te ovih dana živa u barometru često donostiže i trideseti podeok.
Preporučujemo
Uvećana pomoć države za sahrane: Ovu cifru će PIO isplaćivati za pogrebne troškove
Oštra rasprava u Skupštini! Poslanici raspravljaju o izmenama Zakona o udžbenicima: Evo na šta se one donose
Mnogi iz tog razloga teže da u sunčanim trenucima ugrabe period da se okupaju u obližnjim rečima i jezerima, međutim, Užičani su "prešli igricu" i rešili da ovom varljivom vremenu ne dozvole da pobedi.
Tokom pljuska koji je pogodio Užice danas popodne dve osobe odlučile su da se okupaju u reci Đetinji, uprkos činjenici da napolju pada kiša i duva jak vetar.
- Za Užičane zime nema, pa ni po kiši. Palo kupanje na reci Đetinji - piše u opisu instagram snimaka koji se pojavio na profilu rina.rs.
(Telegraf.rs)