Izdat nalog za hapšenje Mubarakovih sinova
0
0
Agencija navodi da njih dvojica demantuju krivicu
Egipatski sud izdao je danas nalog za hapšenje dvojice sinova bivšeg šefa države Hosnija Mubaraka.
Preporučujemo
INCEST Otac monstrum bio u vezi sa svojom ćerkom (18): Ona izvršila samoubistvo, a on dobio mizernu kaznu
Svađa na poznatoj plaži na Jadranu prerasla u tuču, osoblje moralo da interveniše: "Živite u srednjem veku"
Ala i Gamal Mubarak, nalaze se na listi optuženih, pored još nekoliko ljudi, za kršenje pravila berze i Centralne banke kako bi na nelegalan način došli do profita, prenosi Rojters.
Agencija navodi da njih dvojica demantuju krivicu.
Svi optuženi hapšeni su 2012. godine pod istim optužbama, ali su oslobođeni uz kauciju i zabranjeno im je napuštanje zemlje.
Sud je zakazao sledeću sednicu za 20. oktobar.
(Telegraf.rs/ Tanjug)