Putin otkrio koliko često ide kod lekara
Putin: Svake godine imam detaljan lekarski pregled za koji izdvojim dva dana
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je danas da svake godine ima detaljan lekarski pregled za koji izdvoji dva dana.
Putin je povodom dodele državnih priznanja na Dan Rusije, 12. juna, razgovarao sa jednim od laureata, oftalmologom Georgijem Stolijarenkom koji je na temu zdravlja predsednika kazao da je "čak i najboljem automobilu potreban tehnički pregled", prenela je agencija Ria Novosti.
Preporučujemo
Ana pronađena mrtva na kruzeru, veče pre se žalila da joj nije dobro: Sad je priča dobila jezivi obrt
Zelenski ima uslov da pregovara o "američkom planu" za Ukrajinu: Vitkof otkazao sastanak kad je čuo, šta sad?
Ruski predsednik je tom prilikom lekaru govorio i o svom vidu.
"Ja sam uvek imao dioptriju jedan. Pre oko pet,šest godina otišao sam na pregled i rekli su mi da je 0.9, 0.8 i da bih mogao da nosim naočare", ispričao je Putin.
On je kazao da je i dobio naočare, ali prvi put kada ih je stavio počelo je da mu se vrti u glavi.
"Pomislio sam da ako in ne skinem odmah, nosiću ih do kraja života", zaključio je ruski predsednik.
(Telegraf.rs/Tanjug)