ZA GINISA: Pogledajte hod po žici na visini od 185 metara (VIDEO)
0
0
Rajnhard Klajndl (32) je koristio samo ruke za održavanje ravnoteže dok je hodao preko 30 metara dugog opuštenog konopca razapetog između dva nebodera na visini od 185 metara
Austrijanac Rajnhard Klajndl uspeo je da obori rekord u "urbanom hodu po žici" u Frankfurtu uprkos strahu prema ovoj disciplini.
Preporučujemo
Objavljena nova karta Evrope, mnogi su zapanjeni: Preko Srbije piše 90+2, a pogledajte Francusku
Bunker JNA na jadranskom ostrvu krije jezivu tajnu: Pogledajte šta su istraživači pronašli u podzemlju!
Klajndl (32) je koristio samo ruke za održavanje ravnoteže dok je hodao preko 30 metara dugog opuštenog konopca razapetog između dva nebodera na visini od 185 metara.
Prema njegovim rečima, prethodni rekorderi bili su francuski avanturisti koji su hodali po žici zakačenoj 120 metara iznad zemlje između Les Mercuriales kula bliznakinja u Parizu.
(Telegraf.rs / Izvor: B92)