Čovek video kako bankomat sam od sebe izbacuje novčanice, učinio je najlogičniju stvar
1
6
Na bankomatu nije bilo nikakvih znakova nasilnog pokušaja otvaranja
Foto: Pixabay
Protagonista nesvakidasnjeg događaja u Napulju Kalil Semah, Italijan marokanskog porekla, dok je šetao centrom grada ugledao bankomat kako “povrača” novčanice od 50 i 20 evra.
Preporučujemo
Posle Hrvatske i Italije još jedna zemlja na udaru opasne vrste, vlasti upozoravaju: "Moramo uništiti gnezda"
Šetali šumom, pa naišli na tajanstveni ulaz među drvećem: Nisu mogli da veruju kuda vodi
Ukupno je sakupio 980 evra i ne časeći časa odneo sumu u lokalnu stanicu policije, piše onlajn novina “Fanpejdz”.
- Stanujemo u malom stanu, sin sprema ispit, pa je muž , iako je praznik, izašao da prošeta da bi student u kući imao više mira - rekla je za novine supruga Kalila Semaha.
Na bankomatu nije bilo nikakvih znakova nasilnog pokušaja otvaranja. Napuljska policija istražuje da li je u pitanju kvar mehanizma bankomata, ili je događaj posledica hakerskog napada na lokalnu banku.
Video: Zanimljive činjenice koje niste znali o bankomatima
(Telegraf.rs/Tanjug)