Generalni distributer Mercedesa za Srbiju od sada prodaje i renoe, dačije i nisane
Od 1. jula 2025. godine, Emil Frey Auto Centar, član Emil Frey Grupe, preuzima poslovanje kompanije Hit Auto, dugogodišnjeg ovlašćenog prodavca i servisera za brendove Renault, Dacia i Nissan. Ovom akvizicijom, Emil Frey Auto Centar proširuje svoje poslovanje uključivanjem brendova Renault, Dacia i Nissan u svoju maloprodajnu i servisnu ponudu, preuzimajući prodajno-servisne aktivnosti za putnička i laka dostavna vozila ovih marki, saopštila je ova kompanija.
Do sada je Emil Frey Auto Centar u Srbiji bio poznat kao ovlašćeni maloprodajni i servisni centar za Mercedes-Benz putnička i dostavna vozila. Preuzimanjem poslovanja Hit Auta, kompanija ulazi u novo strateško poglavlje koje podrazumeva dalji razvoj i proširenje delatnosti.
Prodajno-servisne aktivnosti za brendove Renault, Dacia i Nissan nastavljaju se na adresi Staro sajmište 29, gde je do sada poslovao Hit Auto. Kupcima će i ubuduće biti dostupna kompletna prodajna i postprodajna usluga na istoj lokaciji, u skladu sa visokim standardima Emil Frey Grupe.
Kompanija Hit Auto je tokom godina ostvarila zapažene rezultate na domaćem tržištu, sa tržišnim učešćem od oko 30% u okviru mreže ovlašćenih prodavaca i servisera brendova Renault, Dacia i Nissan. Preuzimanjem njenog poslovanja, Emil Frey Auto Centar nastavlja ovu tradiciju, oslanjajući se na stručan tim i dugogodišnje iskustvo u auto-industriji, navodi se u saopštenju.
(Telegraf.rs)
Video: Dugotrajne memorije – kako napraviti rezervnu kopiju nepodržanih medija
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Shandor
Merdzan a pored Dacija, opasni su ti Kinezi
Podelite komentar
Slucajnost
Ne bi se reklo... "Mercedes u svoje modele A, B i CLA klase, kao i u model Citan, ugrađuje Renaultove motore, konkretno 1.5 dCi dizel motor, poznat u Mercedesovoj ponudi kao 180 CDI. Citan, kao laki komercijalni model, deli motore sa Renault Kangoom, uključujući 1.5 dizel i 1.2 benzinski motor".
Podelite komentar