CS2 developeri iz Valve-a objavili su novi update, koji donosi noćnu verziju mapa Ancient i Shoots. Najava je stigla preko zvanične Steam stranice igre, a update donosi i vizuelna unapređenja lokacija.
Mapa Ancient sada će biti dostupna u dva moda: standardnom i Deathmatch-u. Noćna atmosfera unosi potpuno novu dinamiku i strategiju, zahtevajući od timova da prilagode svoj pristup. Pored toga, vizuelna poboljšanja čine mapu još atraktivnijom i jasnijom za igru.
Uz noćne mape, Valve je ispravio razne bugove, optimizovao performanse i dodao limitirani skin za M4A1-S, među ostalim sitnim promenama koje unapređuju iskustvo igranja.
Sve promene možete pročitati preko sledećeg linka!
Video: Rej Vinstoun na masterklasu Sarajevo Film Festivala: Od bokserskog ringa do Holivuda
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.