Policija upala Rasti u bekstejdž pred nastup: Zatekli ga sa nedozvoljenim supstancama, odmah reagovali

E. J.
E. J.  

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika 534
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Alas sa moravu

    03. avgust 2025 | 16:17

    Sramota je da našoj deci ovakvi ljudi budu idoli. Pročitao sam komentar koji je Knez objavio i u potpunosti se slažem — omladina nam je zatrovana, a s njom propada i budućnost cele zemlje. Aranđelovac, koji je on pomenuo, prepun je mladih zavisnih od tog istog "Bupa", dileri su na svakom koraku, a država ne preduzima ništa konkretno. Tu i tamo uhapse nekog jadnika, dok one prave, velike igrače niko ne dira. Dokle više tako? Kome odgovara omladina koja nije u stanju da razmišlja svojom glavom? Kome odgovara generacija izgubljena u dimu, tabletama i lažnim uzorima? Moramo da ustanemo protiv ove pošasti koja nam uništava decu i da konačno nešto preduzmemo. Jer, ako mi ne zaštitimo našu decu — niko neće.

  • Ezra

    03. avgust 2025 | 15:49

    Zaposlite mlade, neke radne akcije, posymljavanje ciscenje obala save, dunava, tise, morave nisave, makar i prisilno, studenti su imalu zadruge, radili su fizikaliju, i postali nesto, ovako imamo degeneracije,

  • Ред

    03. avgust 2025 | 15:34

    Шта је " бекстејџ"???? Превод?

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA