Tiktokerka Zejna došla u Srbiju, pa užasno napljuvala naš narod: "Jedva čekam da se vratim u civilizaciju"
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
A
Ona kao ne puši? Mislim da preteruje.
Saško
I vratiš se u London koji je siv i tmuran. Ovde je barem vreme lepše!
Prle
Au rugobe. Nju verovatno niko nije ninprimetio, pa otuda i frustracija i bes. Jadnice, poseti plastičare, kao i ostale tiktokerke, da bi bar donekle ličila na žensko. Ako si htela da budeš zapažena pravac Indija, Turska, Avganistan. Gde bre dođe u zemlju gde su devojke, žene, pa čakbi baaabe pojam lepote, kulture, za takvu rugobu.