
Sidni Svini zainteresovana za nastavak filma "Barbie" sa Margo Robi
Glumica Sidni Svini je otkrila da je veliki fan njene koleginice Margo Robi i da bi bila zainteresovana da glumi u nastavku "Barbie" filma zajedno sa njom.
Filmska adaptacija popularne linije igračaka, 'Barbie' iz 2023. godine, prikazala je Margo Robi u naslovnoj ulozi lika koji živi u idiličnom Barbilendu i putuje u stvarni svet, gde doživljava kulturni šok. Otkako je postao hit od milijardu dolara, obožavaoci ove feminističke satire nadaju se nastavku.
Jedna od tih osoba je zvezda serije 'Euforija', Sidni Svini, koja je u intervjuu za Bustle izjavila da bi volela da učestvuje.
"Morala bih da pročitam scenario, ali sam ogroman, ogroman fan Margo (Robi), tako da ne bih imala ništa protiv", rekla je ona.
Godine 2023, nakon uspeha filma, Robi je podstakla glasine o nastavku razgovarajući o toj ideji za Time.
"Moglo bi da ode u milion različitih pravaca od ove tačke. Ali mislim da upadaš u zamku ako pokušavaš da postaviš prvi film dok istovremeno planiraš nastavke", rekla je Margo Robi.
Međutim, krajem te godine odbacila je tu ideju govoreći za Associated Press, rekavši da su ona i rediteljka Greta Gervig ‘uložile sve u ovaj film, nismo ga pravile da bude trilogija’, dodajući: "Ne mogu da zamislim šta bi moglo biti sledeće."
U decembru 2024. godine The Hollywood Reporter je otkrio da su im izvori rekli kako je nastavak u razvoju, a da Greta Gervig i scenarista Noa Baumbak razrađuju ideju za mogući nastavak. Ipak, i autori i Warner Brothers su demantovali te tvrdnje.
(Telegraf.rs/izvor: NME)
Video: Maja Berović izgleda kao milion dolara! Na nastup u Beogradu došla u seksi kostimu, svi zanemeli!
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.