Posle poslednje epizode serije "Radio Mileva", Kris Gavrić se oglasila emotivnom objavom, gledaoci reagovali

V. Đ.
V. Đ.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Sinoć je na Prvom programu RTS-a prikazana poslednja epizoda serije "Radio Mileva", koja je imala tužan, dostojanstven i hrabar kraj.

Jedna od heroina ovog sitkoma, Kris Gavrić, koja glumi lik Sonje, unuke Mileve Majstorović, oglasila se na Instagramu.

I to emotivnom objavom nakon poslednje epizode serije "Radio Mileva".

Na fotografijisi vide se Olga Odanović (Mileva Majstorović), Marija Vicković (Natalija Majstorović) i Kris Gavrić (Sonja Majstorović).

"Porodica", napisala je kratko Kris.

Gledaoci su, kao što se očekivalo, reagovali brojnim komentarima.

"Stvarno kraj, predivna serija, fenomenalna ekipa", "Nastavak", "Divne ste", "Hoćemo nastavak,moja deca su se rasplakala kad su videla kraj....", "Preeeeedivne! Uživanje je bilo gledati vas", "Gledam serije od malena, posle serije Bolji život vi ste najbolji. Tako da izračunate koliko je decenija trebalo da se snimi kvalitetna serija. Tako da jedno veliko bravo! I naravno čekamo nastavak", bili su samo neki od mnogobrojnih komentara.

Gledaoci priželjkuju nastavak "Radio Mileve". Da li će ga biti, ostaje da vidimo.

Pogledajte objavu Kris Gavrić:

(Telegraf.rs)

Video: Markus Vilijams: "Delije mi uvek daju podršku, Zvezda može na Fajnal for, Kalinić..."

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA