Poslušajte moćnu izvedbu numere "Ovo je Srbija"
Povodom obeležavanja Dana primirja u Prvom svetskom ratu, danas su uručena odlikovanja zaslužnim pojedincima i institucijama u borbi protiv kovida 19, kao i drugim ličnostima.
- Pre svega svima želim da čestitam veliki praznik jer na današnji dan obeležavamo i vreme pobede ali i vreme velikih tragedija. Čast je obvzenica neprocenjiva i ogromna, dug koji društvo priznaje pojedincu, ali i dug koje društvo oseća prema pojedincu - rekao je predsednik Srbije, Aleksandar Vučić.
Pesmom Ovo je Srbija, u izvođenju umetničkog ansambla Ministarstva odbrane "Stanislav Binički", ceremonija je završena u zgradi Predsedništva Republike Srbije.
Nastup orkestra pogledajte u videu na početku teksta.
(Telegraf.rs)
Video: Vanredno zasedanje Skupštine Srbije, na dnevnom redu 46 tačaka
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Miloš
Ima li među ovima što sede i slušaju Srba? Koliko vidim nema... 😂😂 Koji paradoks.
Podelite komentar