Predstave Beogradskog dramskog pozorišta koje možete gledati za 500 dinara

V. Đ.
V. Đ.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Beogradsko dramsko pozorište i ove godine nastavlja svoju lepu tradiciju novogodišnjeg darivanja: sve predstave sa repertoara do kraja 2025. godine dostupne su po ceni od 500 dinara.

U posebnoj ponudi nalaze se i naslovi sa RUTA festivala, koji se u Beogradu održava od 1. do 6. decembra, a pored festivalskih predstava, ovaj decembarski repertoar donosi priliku da publika po pristupačnoj ceni pogleda popularne i nagrađivane predstave BDP-a koje pune pozorišne sale širom regiona: Čovek slon, Prafaust, Švejk, Čarli Čaplin – svetla velegrada, Svaka ptica svome jatu, Kramer protiv Karamera, Ne igraj na Engleze.

Karte se mogu kupiti online ili na biletarnici pozorišta, a za dodatne informacije o predstavama i terminima posetite bdp.rs.

(Telegraf.rs)

Video: Mića je legenda Šumatovca: Ovaj kelner tananih manira pamti najluđe noći u kultnoj kafani

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA