≫

Đoković dobio žuti karton zbog proslave gola, a onda je usledio neočekivan potez sudije

Sudija Anđela Petrović je prekid iskoristila da dobije autogram od Novaka

• 6

Novak Đoković je zabeležio i drugu asistenciju na revijalnom meču između pevača i glumaca (crveni dresovi) s jedne strane i profesionalnih tenisera (beli dresovi) s druge strane!

Nakon što je uposlio Filipa Krajinovića u prvom poluvremenu, Novak je i u drugom spojio sa golom Grigora Dimitrova i tom prilikom je dobio žuti karton.

Bio je to gol za 3:2 u korist Novakove ekipe, a Đoković je žutim kartonom "počašćen" zato što je podigao majicu tokom proslave.

Sudija Anđela Petrović je taj trenutak iskoristila i zatražila od prvog reketa sveta da joj da autogram na tom kartonu.

- Novak je zaslužio da dobije karton, a meni je išlo u prilog da dobijem autogram. Ovo mi je poslednja, oproštajna utakmica i nisam mogla da zamislim ništa bolje od ovoga - rekla je Anđela posle utakmice.

Adria tour fudbal, Novak Đoković Foto: Marko Jovanović

Meč je na kraju završen pobedom Adria Tour tima rezultatom 3:2 uz napomenu da su strelci za tenisere bili Damir Džumhur, Filip Krajinović i Grigor Dimitrov.

U nastavku pogledajte i galeriju najboljih fotografija sa ovog spektakla na terenu Poleta: