Snimili smo košarkaša Partizana sa "čizmom" na nozi, Žoc zabrinut za Murinena i njega...

   ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 6

Košarkaši Partizana početkom nove radne nedelje putuje u Španiju, gde će u sredu i petak odigrati utakmice protiv Reala, odnosno Baskonije. Nakon dve vezane pobede u eliti, u timu vlada dobro raspoloženje.

Trener crno-belih Željko Obradović, ipak je otkrio loše vesti za navijače kada su u pitanju dva košarkaša. Istakao je da se Mika Murinen požalio da mu nije dobro, dok je povreda Šejka Miltona zbog koje je propustio Split, ipak ozbiljnije prirode od prvih procena.

- Što se nas tiče imamo problem da Milton sigurno neće putovati u Španiju, Mika se osećao loše, poslali smo ga doktoru na preglede, nadam se da će putovati sutra - rekao je Željko Obradović.

Mi smo na samom kraju treninga ovog ponedeljka snimili Šejka Miltona, koji je na desnoj nozi imao "čizmu" i evidentno je bilo da ne izgleda najsjajnije. Nema prognoza kada bi mogao da se vrati, i čekaju se izveštaji lekara.

Kako je to izgledalo, pogledajte ispod.

(Telegraf.rs)

Video: Željko Obradović o situaciji u ekipi pred dva gostovanja u Španiji

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Profesor 0.6

    13. oktobar 2025 | 16:33

    Biće tu još longeta, čizama, gipsa, ruptura, preloma, biće sigurno i prednjih ukrštenih, uganuća zglobova, pucanja kolena...sve ono što želite igračima Zvezde.

  • Lister

    13. oktobar 2025 | 18:35

    Mika Murinen je psiho i to je rumeno znao kad ga je dovodio. Uskoro će rumenku da lupa šamare. Dečko je psihić.

  • Ginob

    13. oktobar 2025 | 17:52

    Daće Bog da se svi izlomite i budete u gipsu. Da vam se sve vrati za ono naslađivanje povredama igrača Zvezde. Daće Bog. Mora.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA