Poznate sudije za meč Crvene zvezde i Real Madrida u 5. kolu Evrolige: Sve je spremno za spektakl u Areni!

V. J.
V. J.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 3

Košarkaši Crvene zvezde u petak od 19 časova dočekuju ekipu Real Madrida u 5. kolu Evrolige, gde će pokušati da nastave niz pobeda posle uspešno prebrođenih prepreka u vidu Fenerbahčea u Istanbulu i Žalgirisa u Beogradu.

Španski klubu u Beogradsku Arenu stiže kao drugoplasirani sa skorom od tri pobede i jednim porazom, a u sinoć su u glavnom gradu Španije bili bolji od Partizana - 93:86.

Iz elitnog takmičenja odlučili su da ništa ne prepuštaju slučaju, te će tako sudije na ovom meču biti Francuz Mehdi Difali, a pomagaće mu Poljak Jakub Zamoljski i Litvanac Saulijus Račis.

Takođe, dobre vesti stižu za Zvezdu i što se samog tima tiče, jer će pomoć ekipi moći da pruže povratnici Uroš Plavšić i Ognjen Dobrić. Tako će crveno-beli barem malo uspeti da osveže roster, u kojem još fale Devonte Grejem, Hasijel Rivero i Tajson Karter.

(Telegraf.rs)

Video: Izundu pred Real Madrid izneo očekivanja

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Milun

    16. oktobar 2025 | 16:01

    Litvanac hahaha

  • Косингас

    16. oktobar 2025 | 17:20

    Случајно нам суди Литванац?! А, ту је и Пољак. Ха, ха, ха... Алжирца са пасошем Француске да и не коментаришем.

  • Srbin

    16. oktobar 2025 | 16:59

    Ne zna se ko nas vise mrzi. Francuzi, Poljaci ili Litvanci. Lepo nam uvaljuju kao i svake godine...

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA