Zvezdino najnovije pojačanje se javilo posle pobede Zvezde u Evroligi: Okačilo jednu sliku, oduševiće Delije!

V. J.
V. J.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 2

Košarkaši Crvene zvezde nastavili su sa sjajnim partijama u Evroligi, a protiv ekipe Baskonije su zabeležili četvrtu pobedu u nizu (90:72) i na taj način spremno dočekuju još dva duela koja ih očekuju u Beogradu.

Zvezda je doživela velike promene, došao je Saša Obradović, crveno-beli su upisali četiri trijumfa. Sinoć su Baskoniji presudili Džordan Nvora i Kodi Miler Mekintajer, a najnovije pojačanje Džered Batler proslavio je to na Instagramu.

Naime, on je odmah posle meča na društvenoj mreži Instagram postavio sliku rezultata i tako stavio do znanja da je već gledao svoju ekipu i bio oduševljen onim što je video na parketu Beogradske Arene.

Podsetimo, pored njegovog dolaska, očekuje se da se u toku sezone vrate i po prvi put nastupe Hasijel Rivero i Devonte Grejem, ali i da se tek posle Nove Godine vrati Tajson Karter.

Foto: Instagram/_xjaredx_

(Telegraf.rs)

Video: Nvora zadovoljan pobedom protiv Baskonije

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Redmond

    24. oktobar 2025 | 08:46

    Batler je igračina. Ozbiljna igračina. Čekali smo i dočekali. Želimir može đnogo da nauči od Milana Tomića. Časovi su besplatni, pa neka se javi rumeni.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA