Delije zvižducima dočekale Atamana, izraz lica trenera Panatinaikosa govori više od hiljadu reči

S. T.
S. I.
S. T. S. I.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Košarkaši Crvene zvezde u sredu igraju utakmicu protiv Panatinaikosa u Beogradskoj areni u devetom kolu Evolige. Vatrena atmosfera dočekala je Atinjane, najveće rivale Olimpijakosa, koji je Zvezdin bratski klub.

Posebna zastava je razvijena na tribini sa vatrenim domaćim navijačima, a nešto kasnije je trener Panatinaikosa Ergin Ataman dočekan kao što to obično biva.

Gromoglasnim zvižducima dočekan je turski trener, koji nije baš voljen u Beogradu zbog čestih ispada. Prilikom ulaska na teren, hala je odzvanjala, a Ataman je imao osmeh na licu.

Košarkaši Crvene zvezde imaju skor 6-2 uoči meča i nalaze se na deobi drugog mesta. U slučaju pobede, vezali bi sedmu i vrlo verovatno bi narednu rundu dočekali na prvom mestu, što je pre početka kampanje verovatno bilo nezamislivo za većinu navijača.

(Telegraf.rs)

Video: Moneke se obratio navijačima Zvezde zbog "sporne" majice: "Dobijam mnogo poklona, ne znam..."

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA