Trubači sačekali Delije ispred Arene posle pobede, pa zapevali "Umro je Partizan"
Košarkaši Crvene zvezde nisu se zaustavili ni protiv Panatinaikosa i vezali su sedmu pobedu u Evroligi, a po završetku meča usledilo je veliko slavlje navijača.
Povelo se navijanje i nakon završetka utakmice, pa i na izlazu iz "Beogradske arene". U tom trenutku, kao "poručeni" su se našli trubači koji su zasvirali čuvenu pesmu sa severne tribine - "Umro je Partizan".
Veliki broj navijača zapevao je ovu pesmu, a slavlje se pretočilo i na ulice Novog Beograda. Zvezda je odigrala još jednu sjajnu utakmicu, pogotovo defanzivno i potpuno zasluženo zabeležila sedmu pobedu.
U narednom kolu igraće protiv Dubaija i juriće istorijski uspeh - osam pobeda u nizu. Trenutno Zvezda boravi na prvom mestu u Evroligi.
(Telegraf.rs)
Video: Navijači Zvezde vređaju Lesora, bivši igrač Partizana ovako reagovao pred punom Arenom
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Ništa lepše...
Umro je umro, umro je on, neće biti šampion...u zagreb sa tim ruglom i zlom!
Podelite komentar
Kizo
I jel ste srećni?
Podelite komentar