Svi pričaju o susretu Saše Obradovića i Lesora posle utakmice, trener Zvezde mu poručio: "Prvi put te..."
Košarkaši Crvene zvezde su trijumfovali protiv Panatinaikosa - 86:68, u okviru 9. kola Evrolige!
Ovom pobedom izabranici Saše Obradovića su upisali sedmi uzastopni sedmi prebrođeni meč, posle Fenerbahčea, Žalgirisa, Real Madrida, Baskonije, Asvela i Makabija pala je ekipa Ergina Atamana.
Najbolji u domaćem timu bio je Kodi Miler Mekintajer sa 14 poena, devet skokova i sedam asistencija, Čima Moneke je dodao isti broj koševa i osam uhvaćenih lopti.
Sa druge strane, Panatinaikos nije imao nekoliko igrača, među njima je bio i Matijas Lesor, od kojeg se očekuje da se u decembru ili početkom godine vrati na teren.
Prilikom izlaska iz Beogradske Arene, videli smo kako zajedno idu Saša Obradović i Matijas Lesor, a tom prilikom mu je rekao "Prvi put te vidim i pobedili smo te".
(Telegraf.rs)
Video: Nikola Kalinić posle pobede nad Panatinaikosom
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.