Ostoja Mijailović se obratio, pročitajte šta je sve rekao: "Željko Obradović više nije trener Partizana"
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
SFRJ
Ja ništa ne verujem ovom čoveku. Jedva je čekao da vidi leđa Željku.
Zeljko Ivankovic
Nzm zasto napadaju ovog coveka,pojavio se tu kada je Partizan bio na dnu..podigao ga..ulozio novac,obezbedio milione za igrace,doveo i tog Zeljka dao mu odresene ruke da dovede koga hoce,prosle godine zamenio mu ceo tim jer oni nisu valjali,sad ovi ne valjaju opet. ..pa moze da dodje bilo koji trener ako ovi igraci nemaju taj nivo igre koji zahteva El.Sam kaze da sa Zeljkom nije u losim odnosima..nisam cuo ni Zeljko da je nesto izjavio ovih dana u vezi uprave kluba.To sto je izgubio igrace je njegova krivica jer je to mogao u svakom momentu da sasece,pa sta sad hoces...Deres se na igrace..tacno se vidi da igraju u grcu..ne smeju da sutnu..a tek ako promase..pogledajte ovaj mali finac kako igra za Finsku reprezentaciju i to bas protiv Srb..leti decko po terenu totalno rastereceno igra..ovde kao da prvi put hvata loptu u ruke..Zeljko jeste ikona partizana ali za penziju je i da dodje da navija..
Peda
Sve ti verujemo. Pogotovo da si bio gotov da zaplačeš.