Šok: Dvejn Vašington pred odlaskom iz Partizana?!

S. L.
S. L.  

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Klajburn
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Jelenko

    06. decembar 2025 | 11:07

    Kao sto sam i napisao u prethodnom tekstu o njemu, SMISLJEN NAPAD NA NAJ BOLJEG KOSARKASA PARTIZANA PRED PREDSTOJECI DERBI ( mislim na ove botove i delije koji su se raspisali u komentarima jer ni jedan ISTINSKI NAVIJAC PARTIZANA NECE BESPOTREBNO NAPADATI SVOGA NAJ BOLJEG IGRACA pred ovako vaznu utakmicu ) a poslije sinocnjeg fijaska miljenice.

  • Invalidska kolica

    06. decembar 2025 | 06:28

    U Srbiji ništa nije normalno, i ja bih otišao na drugi kraj sveta, samo da mogu...

  • Kengur

    06. decembar 2025 | 01:39

    Napisali ste da se nasao na udaru navijaca. To nisu navijaci, to su zivotinje koje se nista ne pitaju. Pravi navijaci ne vredjaju svoje igrace niti ih teraju iz kluba. Isto tako, oladite malo sa Zeljkom, nije covek umro, nije ni bolestan. Napustio je klub jer nije islo kako treba. Desava se, idemo dalje. Napred Partizan.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA