Tajrik Džons bio upitan da li je motivisaniji kada igra protiv Crvene zvezde, on kratko odgovorio: "Ne..."

V. J.
S. G.
V. J. S. G.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Košarkaši Partizana slavili su protiv Crvene zvezde u ispunjenoj Beogradskoj areni rezultatom 79:76, nadoknadivši zaostatak od čak 16 poena s kraja treće četvrtine. Crno-beli su, nošeni energijom sa tribina, upisali drugu uzastopnu pobedu i popravili skor na 6-9, dok je njihov najveći rival vezao poraze i sada je na učinku 9-6.

Centralna figura meča bio je Dvejn Vašington sa 25 poena, od kojih je najveći deo postigao u trenucima kada se lomio rezultat. Značajan doprinos dali su i Isak Bonga sa 16 poena i 11 skokova, kao i Tajrik Džons koji je zabeležio 15 poena, osam skokova i pet ukradenih lopti.

U redovima Crvene zvezde istakli su se Džered Batler i Džordan Nvora sa po 20 poena, ali su u završnici ostali bez koševa, za razliku od prethodnog toka utakmice u kojem su dominirali.

Tajrik Džons je izneo utiske posle utakmice:

- Sjajno. Pobedili smo utakmicu. Bila je to teška, borbena utakmica. Bili smo u zaostatku, ali smo se vratili i držali zajedno. Jednostavno, verovali smo jedni u druge. Verovali smo treneru. Verovali smo u plan igre i izašli na teren da ga sprovedemo. Ako se defanzivno fokusiramo, pravimo zaustavljanja, trčimo u tranziciji i igramo svoju igru, možemo da budemo veoma dobri. Ovo je tek početak našeg načina igre - rekao je Džons.

Da li si posebno motivisan za mečeve sa Crvenom zvezdom?

- Ne, motivisan sam za svaku utakmicu. Samo sam srećan što smo pobedili.

O Mirku Ocokoljiću...

- Mislim da je, kao što si rekao, pokušao da nas smiri i podseti ko smo. Da se setimo da smo zaista dobri igrači i da možemo da pobedimo bilo koga - izjavio je Džons.

(Telegraf.rs)

Video: "Draže mi je ovako nego da je bilo 20 razlike, ovo nikome nisam rekao": Mirko Ocokoljić šokirao..

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA