Drama u Evroligi, opet se dogodilo, Partizan oštećen u Tel Avivu protiv Makabija?
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
SRBENDA
Docice dan kad ce Partizan da melje sve pred sobom
Hronicna sramota sudija
Nije prvi put da je KK PARTIZAN DRASTICNO OSTECEN U ZADNJIH 2-3 MIN ;
Redmond
KK fenjer već nekoliko godina ima odlično suđenje u EL i u Aba ligi i to vidi svako ko se iole razume u košarku i zna se čije je to delo. Bodirogino i Milije Vojinovića. Jesu oštećeni zbog izostanka teške artiljerije Boltauzera i Uroša Nikolića, ali i ovi ostali rade dobar posao za kk kamerun drukersi rekreativo. Da se ne lažemo, da nije bilo sudija koje im montira Bodiroga, kkp ne bi imao više od 2-3 pobede u EL!