Evroliga ponovo udarila Zvezdu po džepu, crveno-beli ne mogu da izbegnu kaznu
Disciplinska komisija košarkaške Evrolige novčano je kaznila Crvenu zvezdu sa 7.500 evra zbog incidenata navijača na utakmici 29. kola protiv Efesa, saopšteno je danas na zvaničnom sajtu takmičenja.
Kako se navodi, Zvezda je kažnjena zbog toga što su navijači "crveno-belih" ubacivali predmete na teren tokom utakmice sa Efesom, a prema članu 29.2.g) Disciplinskog kodeksa Evrolige. Nije ovo prvi put, a nije verovatno ni poslednji da Evroliga kažnjava Crvenu zvezdu zbog sličnih propusta. Ipak, ovog puta nije bilo i zatvaranja dela dvorane, što je dobra situacija pred vrlo važan duel koji crveno-beli u narednom kolu igraju protiv Bajerna.
Košarkaši Crvene zvezde su 25. februara u Beogradskoj areni savladali ekipu Efesa rezultatom 91:81. Trenutno se nalaze u dobroj poziciji pred važne duele u borbi za plejof.
(Telegraf.rs/Tanjug)
Video: Alimpijević spreman za put u Istanbul na megdan Turskoj
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.