Karlik Džons reagovao zbog Dubaija i poslao navijačima Partizana jaku poruku
Košarkaši Dubaija zabeležili su veoma ubedljivu pobedu nad Crvenom zvezdom u okviru TOP 8 faze ABA lige, a naredni rival biće im Partizan, ovog puta u Evroligi.
Tim iz Ujedinjenih Arapskih Emirata odigrao je fantastičnu utakmicu u NBA ritmu protiv potpuno dekoncentrisane Crvene zvezde i apsolutno zasluženo slavio. Sve je to pomno pratila i ekipa Partizana čiji je naredni rival u Evroligi upravo Dubai, a bliže se i večiti derbiji, kako u regionalnom takmičenju, tako i u Evroligi.
Posle trijumfa Dubaija na svom Instagram nalogu javio se i Karlik Džons koji je podelio objavu svog kluba koji je najavio meč sa ekipom Jurice Golemca i napisao:
- Moramo da rasprodamo ovu.
Očigledno je Džons veoma motivisan, uprkos činjenici da je Partizan izgubio šanse da se nađe u nokaut fazi Evrolige, ali je gladan pobeda.
Partizan i Dubai igraju utakmicu u Evroligi u utorak od 20.00 u "Beogradskoj areni".
(Telegraf.rs)
Video: Ma šta je ovo bilo?! Kakav koš Borca iz Zemuna za drugi produžetak protiv BKK Radničkog
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
.....👀
Dubai se sada ispraznio
Podelite komentar
Nikola
Moraš ti u zatvor!
Podelite komentar
helga
Dubai je Mali Partizan ** i zato bez puno borbe da ih se pusti..cijela arena ce bit uz dubai..aleksu dangubica i ostale ..nikakva pomoc enverovim albancima ne smije da dolazi od partizana..ionako ce oni kupiti sve do karja..a onda da ih isamaramo da tirana shvati ko je ko..
Podelite komentar