Koreografija za Duška Vujoševića i reči Grobara koje nikog neće ostaviti ravnodušnim: "Iza generala ostaje..."
Veoma potresno i emotivno je počela utakmica Partizana protiv Žalgirisa, a sve je bilo u znaku Duška Vujoševića, čuvenog trenera koji je preminuo u sredu, u 67. godini života.
Beogradska arena je puna, a navijačima je izuzetno teško pao odlazak legende crno-belih, inače najtrofejnijeg trenera u istoriji Partizana.
Prvo je prikazan film o Dušku Vujoševića, potom je otpevana tradicionalna pesma za početak "Da volim crno-bele", dok je kamera uhvatila i navijače koji su u suzama ispratili Vujoševića na večni počinak.
Utakmica je startovala nekoliko minuta kasnije, a Beogradska arena je tokom celog vremena skandirala ime i prezime Duška Vujoševića, pa i zapevala u njegovu čast.
Tu si bile i legende Partizana - Saša Pavlović, Milenko Tepić, Novica Veličković, bio je tu i Žofri Lovernj, koji je košarkašku afirmaciju stekao upravo kod Vujoševića. Navijači su bacili ruže na teren, takođe, iskazujući veliko poštovanje prema bivšem treneru.
(Telegraf.rs)
Video: Penjaroja posle poraza od Žalgirisa govorio o ostanku Karlika Džonsa: "On može dobro da objasni..."
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.