Rastužio Zvezdu i Delije, pa se javio odmah: "Nastavite da sumnjate u nas..."

S. L.
S. L.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Košarkaši Monaka su na kraju Evrolige odigrali i jedan od najboljih utakmica, pošto su demolirali Hapoel iz Tel Aviva sa 105:85, te su tako rastužili i navijače Zvezde koji su navijali iz sve svage za tim iz Izraela zbog konačnog poretka na kraju.

Zvezda se nadala pobedi Monaka, ali i trijumfu Panatinaikosa kako bi završila na sedmom mestu Evroligi i tako imali dve priliek da dođu do TOP 8 faze. Međutim, Monako je pokvario sve te planove i odigrali su veoma dobro protiv Hapoela.

Odmah nakon ove utakmice koja je rastužila deo Srbije se javio i košarkaš Monaka Džeron Blosomgejm. On je odigrao najbolju utakmicu sezone, pošto je postigao 30 poena i tako je pomogao svom timu da dođe do veoma važne pobede.

Objavio je i kratak upis na društvenoj mreži "X".

- Ovo je poseban tim, nastavite da sumnjate u nas - napisao je Blosomgejm.

(Telegraf.rs)

Video: Blagojević pred Železničar pričao o sukobu sa Zdjelarom: "Pogodilo me je..."

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA