Evo gde je Batler otišao nakon ispadanja Zvezde iz Evrolige: Amerikanca saigrač odveo u Užice zbog ovoga
Košarkaši Crvene zvezde završili su ovosezonsko učešće u Evropi, a netraženu pauzu neki od njih su iskoristili za kraći odmor, pa je tako Džered Batler sa kolegom Stefanom Miljenovićem otišao za Užice.
Miljenović je rodom iz Užica, a kako se na slici može videti, Batler i on su naručili najpoznatiji specijalitet tog kraja, popularnu komplet lepinju.
Crveno-beli su u plej-inu Evrolige poraženi od Barselone, pa su tako nestale šanse da se ove sezone nađu u plej-ofu i produže evropsku sezonu.
Tako će se sada izabranici Saše Obradovića posvetiti ABA lige gde su posle ligaškog dela zauzeli četvrtu poziciju i ugovorili mečeve sa Cedevita Olimpijom u plej-ofu.
Imaće Beograđani prednost domaćeg terena, pa ćemo videti koliko je uticalo stanje na evropskom planu i koliko se emocije mogu preneti na regionalni nivo.
(Telegraf.rs)
Video: Saša Ilić posle pobede Partizana na pripremama protiv Aluminija
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Milan
Bolje vidite gdee je Dobric ,posle neigranja i nepravde posle Barse . Kakav Batler.
Podelite komentar
Gradjanin X
Joooj,dosli decaci da se pocaste malo,ako zasluzili su,nooot !!!
Podelite komentar
Aleksa
Bravo ! Jako lepo.
Podelite komentar