Dobre vesti za Partizan: Džikić napravio iznenađenje i srušio Makabi pred duel sa crno-belima

Džile radi odličan posao sa Hapoel Jerusalimom

• 0
Aleksandar Džikić Foto: MN Press

Partizan treba da odigra meč prvog kola ABA lige sa Mornarom, a Makabi je svoj finalni meč kupa odigrao sa Džikićevim Hapoelom iz Jerusalima.

Džile je sa svojim momcima slavio taj meč rezultatom 71:79, po četvrtinama 20:20; 15:23; 21:8; 23:20.

Nakon poluvremena i zaostatka od osam poena, motivisano su ušli u drugo poluvreme i treću četvrtinu spustili Makabi na svega osam poena.

Kasnije Evroligaš nije uspeo da nadoknadi tu razliku, pa je ovo iznenađenje odličan motiv više za Partizan da opušteno uđe u svoju prvu evroligašku utakmicu.