≫

Etore Mesina besan na Zvezdu zbog poraza od Efesa: "Posle par minuta oni su se povukli..."

S. I.

Nije bio srećan nimalo

• 34
Bili Beron i Etore Mesina Foto: MN Press / Marko Metlaš

Porazom Crvene zvezde od Anadolu Efesa ubedljivim rezultatom 100:55 nije samo Partizan ostao bez šanse da se domogne plej-ina Evrolige, već i Olimpija iz Milana.

Italijanski tim se nadao potencijalnom trijumfu crveno-belih i porazu crno-belih od Valensije, ali su u nešto kasnijem terminu u odnosu na Zvezdin meč i sami izgubili od Makabija i to u "Štark Areni".

Vejd Boldvin i Džoš Nibo bili su kobni po njih, a posle meča trener Milana Etore Mesina osrvnuo se i na meč u Istanbulu.

On je istakao da nije bilo lako za njegov tim jer se Zvezda protiv svog rivala povukla na samom početku meča.

- Nije bilo lako igrati večeras za nas jer smo posle par minuta znali da se Crvena zvezda povukla sa utakmice sa Efesom. Bilo je sve jasno posle deset minuta. Igrači su i dalje igrali, svima sam dao šansu, kao na primer Ričiju, koji se tek vratio iz povrede. Mlado Bartolani je pokazao neke dobre stvari na terenu.

Dodao je i da je koristio mlade igrače kako bi probao makar da se vrati protiv Izraelaca.