Željku Obradoviću uzeli pomoćnika, a sad bi i jednog bivšeg igrača: Danilo Anđušić se seli u Evrokup?
Srpski košarkaš Danilo Anđušić se ove sezone nije baš naigrao u Dubaiju. On je u Evroligi odigrao tek jednu utakmicu, a isto toliko i u ABA ligi, zbog čega se čini da je rastanak izuzetno blizu, s obzirom na to da je Dubai doveo mnogo igrača ovog leta.
Prethodne sezone je Danilo Anđušić bio jedno od prvih pojačanja u ovoj ekipi, a u sezoni je odgirao sjajno protiv Borca iz Čačka gde je postigao 15 poena. Ipak, to nije bilo dovoljno Jurici Golemcu da se nametne, pa je u Evroligi odigrao tek jedan meč protiv Olimpijakosa i to je samo četiri minuta bio na parketu.
Sada tvrde grčki mediji da je Aris zainteresovan da dovede ovog igračau svoje redove.
Aris je sa ogromnim ambicijama ušao u sezonu, doveo je Bogdana Karaičića na mesto trenera, ali je veoma brzo on i dobio otkaz, dok sada žele da se oporavi posle slabijeg starta sezone. To je i krenulo u određenoj meri, pošto u prethodna tri meča u svim takmičenjima imaju dve pobede.
(Telegraf.rs)
Video: Košarkašice Srbije najavile meč sa Portugalom u kvalifikacijama za Eurobasket
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.