Crveno-beli ostaju bez centra, seli se kod miljenika Grobara i otvara prostor Tajriku Džonsu?

V. J.
V. J.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Olimpijakos je poslednjih dana u žiži košarkaške javnosti u Srbiji, od trenutka kada je Tajrik Džons povezan sa crveno-belima. Kako se navodi, tim iz Pireja za njega ne želi da plati obeštećenje, već čeka potencijalni raskid ugovora sa Partizanom.

I dok je centar crno-belih glavna tema u Grčkoj, prenose tamošnji mediji da Olimpijakos ozbiljno razmatra ponude koje pristižu na adresu Kostasa Adetokumba.

Reprezentativac Grčke definitvno nije u prvim planovima Jorgosa Barcokasa, pogotovo ne dobija minute u Evroligi, što je signal da može da promeni sredinu.

Dosad je najzainteresovaniji bio Aris, u kojem igra odnedavno i Danilo Anđušić, bivši igrač Partizana, ali kako prenosi Sport 24, u trku se uključio i italijanski Trst.

Sve ovo moglo bi dodati još jedan signal na interesovanje Olimpijakosa prema Tajriku Džonsa.

(Telegraf.rs)

Video: Džoel Bolomboj se vratio posle teške povrede

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA