Scena za Istoriju! Duško Ivanović poražen od svog sina: Zvezda ovo nije želela da vidi

D. U.
D. U.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Košarkaši Real Madrida savladali su Virtus u 30. kolu Evrolige sa 92:84, a ono što je posebno zanimljivo za ovaj meč, jeste da je to bio duel Duška Ivanovića na jednoj strani, protiv rođenog sina na drugoj, koji je pomoćnik Serđa Skariola na klupi Reala.

Stefan Ivanović je izašao kao pobednik protiv svog oca, pa je Real nastavio pohod ka plej-ofu Evrolige i sada je na četvrtom mestu na tabeli.

Ovaj rezultat nije išao u prilog Zvezdi, jer je Real jedan od konkurenata crveno-belima u borbi za plej-of i mesto među prve šest ekipe na kraju regularnog dela.

Najzaslužniji za pobedu Reala bio je Mario Hezonja, koji je postuigao 19 poena, a odličan je bio i Valter Tavares sa 14 poena i čak pet blokada. Dvocifren je bio i Fakundo Kampaco sa 12 poena.

Karsen Edvards ja sa 32 poena bio najefikasniji igrač na utakmici, dok je Luka Vildoza postigao 15.

Fotoreporteri su pre meča zabeležili i momenat kada se Duško Ivanović grli sa svojim sinom, pa će ova scena nesumnjivo biti istorijska.

Standings provided by Sofascore

(Telegraf.rs)

Video: Pozdrav Dejana Stankovića i Nenada Lalatovića nakon meča

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA