Vlade Đurović isprozivao jednog igrača Zvezde: "To je zabrinjavajuće"
Vlade Đurović, stručni konsultant Arene Sport, analizirao je trijumf Zvezde 94:81. On je posebno izdvojio jednog košarkaša čija forma zabrinjava.
Na ovom susretu, Džered Batler je upisao 3 poena, uz 1/4 za dva i 0/3 za tri poena, a postigao je i jedno slobodno bacanje iz dva pokušaja.
- Prvo poluvreme je sve pokazalo. Zvezda je ušla u jurnjavu, igrala dobro, pogađala. U drugom poluvremenu, manje poena. Oni su promašivali dosta. Ponovo, ono što zabrinjava je Batler. Ima 1/7 iz igre i jedno slobodno bacanje. To je zabrinjavajuće.
Potom je prokomentarisao i ostale košarkaše, a pohvalio je Izundua.
- Nvora se nije naigrao. Moneke je igrao bolje nego neke utakmice, odličan je bio Izundu. Svaka čast. Pobeda koja je bila očekivana. Ali, očekivane su bile i neke druge, pa nisu došle.
(Telegraf.rs)
Video: Srđan Blagojević posle remija Partizana i Čukaričkog
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.