Janakopulos šokirao sve i čestitao Olimpijakosu na Evroligi: "Mi nikad nismo dobili čestitke od vas, ali..."

M. M.
M. M.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Vlasnik košarkaškog kluba Panatinaikos, kontroverzni Dimitris Janakopulos, iznenadio je čitavu sportsku javnost u Grčkoj i Evropi nakon što je putem Instagrama uputio čestitke večitom rivalu, Olimpijakosu, na osvajanju četvrte titule prvaka Evrope!

U jeku velikog slavlja navijača tima iz Pireja, koji su do pehara došli pobedom nad Real Madridom u finalu odigranom u "Telekom Centru" – domu košarkaša Panatinaikosa – Janakopulos je odlučio da spusti loptu.

Mi smo osvojili sedam evropskih trofeja, ali nikada nismo dobili čestitke od grčkog tima u crvenom. Vi ste osvojili svoju četvrtu titulu i ja ću vam čestitati, jer su, pre svega, sportisti ti koji su uključeni u sve ovo – poručio je Janakopulos u svom „storiju“.

Međutim, prvi čovek „zelenih“ se nije zaustavio samo na čestitkama rivalu. On je iskoristio priliku da se obrati i navijačima Panatinaikosa, preuzimajući punu odgovornost za katastrofalan završetak sezone svog tima. Podsetimo, PAO je šokantno eliminisan u četvrtfinalu od Valensije, iako je imao prednost od 2:0 u seriji.

Ne prihvatam poruke koje mi šaljete, u kojima pišete da ja nisam kriv i da sam uradio sve što sam mogao. To je možda tačno sa finansijske strane, uloženo je mnogo novca... Ali, video sam da stvari idu po zlu, a misli su mi bile na drugom mestu. To je bila greška i to se više neće ponoviti – samokritičan je bio gazda atinskog velikana.

(Telegraf.rs)

Video: Slavko Matić besan posle haosa sa Đavolima: Čestitam pravim navijačima, ograđujem se od nekih

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA