TIKET DANA Golovi zagarantovani u okršaju Barse i PSŽ-a, a verujemo da će raspoloženi biti i Milioneri

S. T.

Ponovo ćemo se opredeliti samo za dva meča Lige šampiona

• 0
FK Barselona Foto: Tanjug.rs/AP

Povratak Lige šampiona donosi nam dva više nego interesantna duela u kojima i dalje ništa nije rešeno. Barselona vodi sa 3:2 protiv PSŽ-a, dok Atletiko ima 2:1 protiv Borusije Dortmund. I sve to garantuje golove za naš tiket dana.

Tako smo se odlučili da samo ova dva duela, baš kao i prošle sedmice stavimo na tiket. I ponovo su u pitanje kombinacije sa pogocima, koje su prošle nedelje bile i više nego uspešne.

Na duelu u Kataloniji verujemo da će biti viđena barem po dva pogotka u oba poluvremena i da nas očekuje napadačka rapsodija.

Sa druge strane, u Nemačkoj verujemo da će Borusija morati brzo da se otvori, zbog čega očekujemo bar po gol u prvom poluvremenu na obe strane.