 
                    Partizan u (ne)mogućoj misiji protiv Barse: Ovakvu kvotu na crno-bele protiv Katalonaca nismo videli odavno
Košarkaši Partizana večeras od 20.30 časova dočekuju Barselonu u Beogradu u sklopu osmog kola Evrolige, a crno-beli odavno nisu po mišljenju eksperata bili u povoljnijoj poziciji protiv ovog španskog predstavnika.
Tradicija je apsoltuno na strani gostiju, ali beogradski tim, pored toga što je u promenjivoj formi na evro sceni, ima publiku na svojoj strani i ove sezone je zabeležio dve pobede i jedan poraz kada igra u glavnom gradu Srbije.
Na istom je skoru i Barsa kada gostuje, pa se očekuje teška borba pod obručima Arene.
Crno-beli su na 3-4, a protivnici na 4-3 u prvih sedam mečeva.
Zato su kladionice dale prilično ujednačene kvote na oba tima, s tim da je Partizan u blagoj prednosti.
Na pobedu izabranika Željka Obradovića je 2.05, dok je na Katalonce postavljeno 2.10, a kada bi se uračunali i eventualni produžeci, onda bi bilo ponovo 1.91 naspram 1.98 u korist srpske ekipe.
Eventualna pobeda bi srpski klub izjednačio sa Barsom, ali i sa timovima koji se trenutno nalaze od osmog ili devetog mest pa sve do 12. pozicije, zavisno od ostalih rezultata.
(Telegraf.rs)
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
 
                         
                                     
                                
Dare
Sve u svemu sigurno pobeda Partizana i sigurica na tu visoku kvotu. Stavio sam 200€ na Crno-Bele.
Podelite komentar
Koliko
znam Barselona nije Srpska ekipa a franjevci su Hrvatska.
Podelite komentar
Papilon
Fina kvota na Barsu, sigurica......
Podelite komentar