Teme: FK Sasuolo

Verujem u čuda i oduvek sam verovao: Siniša Mihajlović je bolonjski "mađioničar"!

Srbin im usadio srca lavova, oni uzvratili pobedom u 96. minutu: Mihajlović izveo Bolonju iz zone ispadanja!

Inter otkupljuje Politana, Sasuolu još 20 miliona

Osam golova u Ređo Emiliji, dva rekorda neverovatnog Kvaljarele!

Terzić zbog ovog žali što nije Zvezdin: Pogledajte slalom i majstorski gol Krunića u Seriji A! (VIDEO)

Juventus ponovo na pobedničkom koloseku: Ronaldo i drugovi preslišali Sasuolo! (FOTO) (VIDEO)

Srbin strelac za Sasuolo: Đuričić hladan kao špricer pred golom Đenove (VIDEO)

Da li je ovo bizaran potez Barse? Kevin Prins Boateng stigao na Kamp Nou!

Inter razočarao pred 11.000 školaraca, Handanovič sprečio veću neprijatnost

Bura u Seriji A kao na večitom derbiju: Da li je ovo gol, nije bilo dileme jer postoji video tehnologija!

Da li je nova zvezda rođena? Duh Totija ušao u Rominog tinejdžera, bacio na zadnjicu dvojac iz Sasuola za debi gol iz snova! (VIDEO)

Još jedna infarkt utakmica u Seriji A: Isključeni Đuričić i Milenković, Vlahović u istoriji, Fiorentina do 3:3 u 96. minutu!

Đakerini napravio tešku glupost i autogolom upropastio odbranu meseca Serije A! (VIDEO)

Daglas kao nekad Miha - pljunuo protivnika u usta! (VIDEO)

Zvezda dobila recept za Italijane: Sampdorija ponizila Napoli, potpuno lud meč Sasuola i Đenove! (FOTO) (VIDEO)

Devojka bivšeg igrača Juventusa mamila uzdahe na plaži: Svi su gledlai u njenu seksi guzu (FOTO)

Mina Vrbaški se družila sa 5 tamnoputih momaka, među njima je i fudbaler Fiorentine (VIDEO)

Stara dama odigrala kao devojka, ali Napoli ne prepušta nikome 1. mesto Serije A (VIDEO)

Milan se oporavio od poraza u derbiju, Mihin Torino se izvukao na Meaci, Kolarov asistent (FOTO) (VIDEO)

Dibala sam pobedio Sasuolo: Het-trik Argentinca, uz mangupski drugi gol (VIDEO)

Gaćinović dao gol Sasuolu iz slobodnjaka (VIDEO)

Roma i zvanično dobila novog trenera!

Roma izabrala novog trenera, navijači Zvezde ga dobro pamte

Raspad sistema u Interu: Opet se obrukali na Meaci, navijači digli ruke od kluba (FOTO) (VIDEO)

Navijači Intera ''izrokali'' fudbalere parolama i najbednijom koreografijom, a onda napustili stadion (VIDEO) (FOTO)

Ako je Toti princ Rima, onda je Džeko kralj (VIDEO)

Tako on to radi: Džeko uđe s klupe i časkom da gol! (VIDEO)

Ovakav penal nije viđen 100 godina: Milanov gol je morao da bude poništen zbog neverovatnog šuta s bele tačke! (VIDEO)

LOB IZ VOLEJA IZ MRTVOG UGLA, BEZ GLEDANJA: Neverovatan gol Matrija za pobedu Sasuola! (VIDEO)

Interu se ovo nije dogodilo od septembra (VIDEO)