Srbin briljira u Holandiji: Gudelj dvostruki strelac za AZ!

Srpski reprezentativac nastavlja da pruža sjajne partije u Erediviziji

• 0

Srpski reprezentativac Nemanja Gudelj obeležio je utakmicu holandskog prvenstva AZ Alkmar - Den Hag sa dva gola i time najviše doprineo pobedi njegove ekipe rezultatom 3:1, u 31. kolu.

Forma i efikasnost Gudelja više nisu nikakva novost, pa i ne čudi što je slavni Ajaks već kaparisao našeg igrača za narednu sezonu.

Kakva golčina Nemanje Gudelja! (VIDEO)

Gudelj je u vrlo važnoj utakmici po njegov tim, koja je naišla posle dva teška poraza i devet primljenih golova u 180 minuta pre toga, doveo Alkmar u vođstvo u 29. minutu, a u 65. je potvrdio trijumf.

Pored Srbina, u listu strelaca za AZ upisao Lukasen, dok je jedini gol za goste bio delo Vilsona Eduarda.

Gudelj na pragu velikog Ajaksa!

Alkmar je zadržao četvrtu poziciju na tabeli sa dva boda više, ali i utakmicom više od Vitesea.