≫

Kad Mesi izgubi živce: Ovako je Lionel najvulgarnije psovao navijače Valensije (VIDEO)

Mesi ispsovao navijače Valensije zbog gađanja flašicama

• 3

Fudbaleri Barselone pobedili su Valensiju sa 3:2 u Primeri u subotu, a meč je ostao u senci sukoba igrača katalonskog kluba sa protivničkim navijačima.

Gol Mesija u 94. minutu slavio se ispred kopa domaćih navijača na Mestalji, koji su gađali Nejmara i Suareza flašicama vode. Inače gotovo uvek mirni Lionel Mesi ovaj put je izgubio nerve, pa je imao šta da kaže pristalicama "slepih miševa".

>>>NIKOLA GRBIĆ I ZVANIČNO U KUĆI SLAVNIH: Čast je biti u društvu ljudi koji su promenili istoriju (FOTO)

>>>Imamo i najsmešniji gol 13. kola Superlige Srbije (VIDEO)

>>>O ovom tiketu bruji region: Pogodio 32 para i dobio SAMO 1.26 evra! I to posle gola u 94. minutu (FOTO)

- P... li vam materina - ponavaljao je Mesi dok su ga igrači odvraćali kako ne bi došlo do nečeg ozbiljnijeg.

- Slavili smo gol kao što bi bilo ko drugi slavio protiv ovako teškog rivala. Nisam ovde da bi govorio šta bi moglo da se uradi povodom tog gađanja flašicama - rekao je posle napetog meča trener Barse Luis Enrike. Domaćine će sigurno čekati kazna Španske fudbalske asocijacije.