• 5

Polica u Maksiju pala na ženu!

- Ne znam da li je polica direktno udarila ženu, ali je ona, u želji da izbegne udarac, ustuknula, zakoračila unazad i onda pala na leđa. Zbog toga je zadobila povrede leđa, desne noge i leve ruke - izjavio je dr Miroslav Tepšić, načelnik Hitne pomoći

 • 5

U pančevačkoj samoposluzi "Maksi", na Sodari, u ponedeljak ujutru povređena je žena. Na nju se srušila drvena polica sa voćem. Prema prvim informacijama nije zadobila teže povrede, a pomoć joj je ukazana u Opštoj bolnici u Pančevu.

 

Kako prenosi lokalni list "Pančevac", drvena polica sa voćem se odvalila.

 

- Prema informacijama koje sam dobio od članova naše ekipe koja je intervenisala nakon telefonskog poziva iz tog objekta, na nju je pala drvena polica s voćem koja se odvalila. Ne znam da li je polica direktno udarila ženu, ali je ona, u želji da izbegne udarac, ustuknula, zakoračila unazad i onda pala na leđa. Zbog toga je zadobila povrede leđa, desne noge i leve ruke. Doktor koji je bio u našoj ekipi pretpostavlja da je imala prelom leve ruke. Da li je to tačno, može da kaže ortoped, jer je žena odmah nakon te nesreće prebačena na Ortopedsko odeljenje Opšte bolnice - izjavio je dr Miroslav Tepšić, načelnik Hitne pomoći.

 

(Telegraf.rs)

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

 • miki

  22. septembar 2014 | 19:44

  Padaju CENE!?

  22
  1

  Podelite komentar

 • JOHN DOE

  23. septembar 2014 | 07:20

  Radim u Maxiju devet godina...i kada bi ljudi znali samo 5%onih užasa i nepravilnosti koje se tamo dešavaju nikada ne bi kročili ni u jedan Maxi...mislite o tome...

  5
  3

  Podelite komentar

 • Hrvat

  22. septembar 2014 | 22:01

  Policija su isto ljudi

  1
  5

  Podelite komentar

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA